KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7528021
nr 752 8021
Etsning
signerad, 43/75, 31x36
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:58:12
100 kr
200 kr
200 kr